Kurgu & Montaj

Kurgu & Montaj

Kurgu veya montaj; ses ve görüntülerin bir konsept ve senaryo kapsamında uyum içerisinde art arda sıralanmasıyla gerçekleştirilen işlemdir. Kurgu – montaj sürecinde birbirinden bağımsız olan çok sayıdaki görüntü birleştirilerek bir anlam yaratılır. Bir video veya film ortaya çıkarmak için önce çekimlerin yapılmış olması gerekmektedir. Bu çekimler bizim tarafımızdan yapılabileceği gibi halihazırda elinizde bulunan görüntülerden de oluşabilir. Elde edilen video ve fotoğraf görüntüleri Kurgu – montaj çalışmasıyla senaryoya uygun olarak anlamlı bir şekilde düzenlenir ve bir bütünü oluşturur. Kurgu – montaj; estetik duygusu, yaratıcılık ve tam profesyonellik gerektiren bir konudur.

Berlin CCT, uzman kadrosuyla elinizde var olan görüntü ve görsellerin video veya film haline getirilmesi işlemini sizden alınacak brifing doğrultusunda gerçekleştirir. Şirketimiz yüksek kalitede kurgu ve montaj hizmeti vermektedir.

Kurgu – Montaj Fiyatları

Kurgu – montaj fiyatları, projenin uzunluğuna, konseptine göre değişiklik göstermektedir. 4 dakikalık bir videonun montaj fiyatıyla uzun metraj bir filmin montaj fiyatları doğal olarak aynı olmayacaktır. Çekimi gerçekleştirilen bir proje için kurgu – montaj çalışmasına ihtiyacınız varsa veya fiyat hakkında sağlıklı bilgi edinmek istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.